+420 603 462 328 kltrading@seznam.cz
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Skleníky

 
Skleníky jsou nejvhodnějším místem pro pěstování rostlin a zeleniny na vaší zahradě. Mohou se v nich pěstovat téměř všechny druhy zeleniny, rostliny. Některé skleníky jsou také používány pro urychlení růstu rostlin anebo také přezimování malých teplomilných rostlin v zimním období.

Naše skleníky mají jednoduchou hliníkovou konstrukci s neomezeně dlouhou životností (i bez povrch.úpravy odolávající korozi a UV záření;nabízíme i povrch.úpravy-elox nebo komaxit) vyplněnou dutinkovým polykarbonátovým sklem (možno dodat v síle 6mm,8mm,10mm,16mm).Pokud chcete skleník v zimě temperovat doporučujeme polykarbonátové desky s lepší tepelnou izolací: 16mm,20mm,25mm,32mm.
 
 
 
 
 
 
Polykarbonátové skleníky jsou vyrobeny z velice odolného materiálu (polykarbonátové dutinkové sklo se vyznačuje vysokou odolností proti úděru a krupobití -prakticky je nerozbitné) a mají výborné tepelněizolační vlastnosti a vysokou propustnost světla (struktura dutinek způsobuje žádaný rozptyl dopadajícího světla do skleníku). To je velká výhoda při pěstování rostlin a zeleniny.

Nabízíme vám širokou nabídku mnoha druhů, velikostí a tvarů skleníků. Naše skleníky mají zajištěno větrání oknem (střešní,nebo v bocích a čelech) a vchod do skleníku je posuvnými dveřmi nebo dveřmi na pantech. Ať už si vyberete jakýkoliv druh skleníku, každý má své výhody a přednost.

V každém skleníku určitě budeme chtít něco položit na regál či některé rostliny v nádobách zavěsit. Různé typy úchytů a regálové systémy jsou většinou součástí systémové konstrukční nabídky skleníku. Dosáhneme tak navíc jednotnosti materiálu.

Můžete se na nás obrátit v oblasti bezplatného poradenství,vypracování návrhu,dodávky a samotné montáže.