+420 603 462 328 kltrading@seznam.cz
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Markýzy a systémy zastínění, elegantní ochrana před sluncem

 
Pokud rádi odpočíváte na své zahradě, balkóně, či terase, o vyšší komfort Vašeho odpočinku na čerstvém vzduchu se postarají moderní systémy zastínění. Vybrat si můžete z mnoha typů, od jednoduchých balkónových markýz, přes volně stojící dvojité clony, až po důmyslné střešní systémy s volbou zastínění.
 
 
 
Venkovní posezení nám poskytuje příjemné zázemí pro relaxaci na čerstvém vzduchu. Pokud si chceme svůj odpočinek naplno vychutnat, měli bychom svou terasu, balkón či oblíbené místo v zahradě doplnit některým ze systémů zastínění a ochrany před nepřízní počasí. Přece jen dlouhodobý pobyt na přímém slunci neprospívá našemu zdraví, natož pak zdraví našich dětí. Osvědčené řešení, jak si zpříjemnit posezení na čerstvém vzduchu, a zároveň se chránit před sluncem i deštěm, představují markýzy.
 
 
 

Mimořádná kvalita,elegantní vzhled a široká paleta nabídky

 
Markýzy jsou moderní prvky stínící techniky, které se díky svému elegantnímu vzhledu a vynikajícím užitným vlastnostem těší rostoucí oblibě majitelů novostaveb, stejně jako starších objektů. Široká paleta systémů protisluneční ochrany umožňuje najít efektivní řešení pro každý typ stavby. Při výrobě se převážně používají díly z hliníkových slitin s kvalitní povrchovou úpravou. Ocelové díly jsou pozinkované a lakované práškovými barvami. Kvalitu konstrukce umocňuje použití nerezového spojovacího materiálu. Na markýzy se nejčastěji používají kvalitní akrylové látky s vysokou ochranou proti UV záření. Na výběr je více jak 250 designů akrylových látek .
 
 
 

Vysoce komfortní automatické ovládání

 
Další z předností markýz je možnost instalace automatického ovládání, na jehož komfort si velmi rychle zvyknete. Elektrický pohon ve spojení se slunečním a větrným čidlem zajišťuje nejen bezpečné ovládání, ale i ochranu markýzy před možným poškozením. V případě silného větru či bouřky totiž dojde k automatickému zasunutí markýzy.